Jezioro Niesłysz

Ośrodek Wypoczynkowy ADA

Ośrodek Wypoczynkowy ADA położony jest w woj. lubuskim w Niesulicach nad jeziorem Niesłysz. Miejscowość znajduje się 10 kilometrów od Świebodzina i od drogi krajowej nr 2, odcinek ( Świebodzin – Berlin) oraz 50 km od Świecka. Jezioro Niesłysz ma powierzchnię ok. 486ha. Posiada pierwszą klasę czystości wody i objęte jest strefą ciszy.

Ośrodek Wypoczynkowy ADA Ośrodek ADA usytuowany jest przy zatoce “Wodne Wcięcie”, wokół której panuje spokojna atmosfera. Miłośnicy przyrody znajdą tu pachnące lasy pełne grzybów i jagód, ciekawe gatunki roślin i zwierząt. Zwolennicy czynnego wypoczynku mogą uprawiać żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie bądź poznawać okolicę pieszo lub rowerem co umożliwiają oznakowane szlaki. Dla wędkarzy jezioro Niesłysz i mniejsze okoliczne jeziorka to szansa na złowienie szczupaka, lina, okonia, węgorza i wielu innych smakowitych gatunków ryb.

Na terenie ośrodka usytuowane są domki kempingowe o niższym standardzie oraz nowe domki drewniane o podwyższonym standardzie. Ośrodek posiada 55 miejsc noclegowych. Do dyspozycji młodszych uczestników oddajemy plac zabaw a dla starszych, miejsce do gry w piłkę siatkową czy badmintona. Dysponujemy także wypożyczalnią sprzętu wodnego i turystycznego.

Część terenu przeznaczona jest pod pole kempingowe z pełnym węzłem sanitarnym a w bliskim sąsiedztwie jeziora do dyspozycji naszych klientów oddajemy dodatkowo zadaszony, położony na świeżym powietrzu bar z posiłkami obiadowymi oraz typu fast-food, napojami, lodami oraz piwem. Plaża wraz z pomostem jest tuż przy ośrodku i sprzyja kąpieli najmłodszych, gdyż posiada łagodne wejście do wody.

Adres:
Niesulice
66-213 Skąpe
Kontakt:
tel. 601 711 326
tel. 68 385 90 10
e-mail: osrodek@niesuliceada.pl

Źródło: www.niesuliceada.pl

1 komentarz

  1. Odradzam, byliśmy 7 dni, mieliśmy domek Standard za 150zł/doba i to było wielkie rozczarowanie! Chatka zaniedbana z brudnymi meblami i starą pościelą. Pełno kurzu dobrze że pogoda dopisała to nie wdychaliśmy tego wszystkiego. Mieliśmy szafę z której nie skorzystaliśmy bo ledwie stała a dla 4 osób to półek brakło zresztą były takie małe że jedna osoba by się nie pomieściła. Domki zielone wymagają porządnego remontu lub wyłączenia z oferty. Do tego ośrodka nie wrócę za żadną cenę! Okolica fajna i przyjazna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *