Jezioro Niesłysz

Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS położony jest na brzegu jeziora Niesłysz o wodach pierwszej klasy czystości. Leżące na wschodnich obrzeżach Puszczy Rzepińskiej – Borów Lubuskich, w środkowej części Pojezierza Lubuskiego liczy sobie powierzchnie ponad 500 ha a w najgłębszym miejcu sięga 35 metrów.

Jezioro obfite w wiele gatunków ryb jest istnym rajem dla wędkarzy. Ten region to idealne miejsce dla ludzi zmęczonych codziennym hałasem.
Miejsce odpoczynku które Tobie oferujemy znajduje się w jednym z najczystszych miejsc w Polsce położonym w województwie lubuskim. W okolicy naszego miejsca ostoju znajdziesz spokój i ciszę, nieskażone powietrze i czystą wodę.

Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

Jeżeli wolisz odpoczywać aktywnie znajdziemy dla Ciebie sprzęt sportowo-rekreacyjny, w okolicy czekają wytyczone szlaki turystyczne: piesze, kajakowe i rowerowe. Miłośników wędkarstwa zapraszamy na ryby wędkując na Niesłyszu lub w pobliskich stawach. Bogactwo i różnorodność fauny oraz flory, tak rzadkie w innych częściach Polski, nieskażone, czyste powietrze i panujący tu spokój zachwyciły już niejednego przybysza. Wielu z nich wraca tu co roku. Jedni – aby rozkoszować się ciszą, inni „uzbrojeni” w aparaty fotograficzne – aby smakować przyrodę niezniszczoną cywilizacją.

Posiadamy w swojej ofercie 15 domków noclegowych odpowiednio cztero i pięcio osobowe z węzłem sanitarnym, dodatkowo dysponujemy polem campingo-namiotowym z przyłączem elektrycznym. Łaźnie i toalety stanowi wspólny budynek znajdujący się w pobliżu. Umożliwiamy wypożyczenie sprzętu wodnego w tym łodzi wiosłowych i kajaków. Na terenie ośrodka dysponujemy również boiskiem do siatkówki dla osób lubiących ruch oraz miejscem ogniskowym przy którym można spędzić miłe i ciepłe wieczory.

Nie organizujemy na ośrodku głośnych imprez dlatego też ofertę naszą kierujemu głównie dla osób lubiących ciszę i spokój. Osoby szukające miejsc odpoczynku z dala od hałasu codziennego życia napewno wyjadą od nas zadowolone i wypoczęte.

W pobliżu ośrodka znajdują się m.in:

  • trzy parki krajobrazowe
  • cztery rezerwaty (ostoja bobrów)
  • ciekawy turystycznie Świebodzin (rynek, ratusz, mury obronne)
  • znany na całym świecie kompleks poniemieckich bunkrów Międzyrzecki Rejon Umocniony (MRU)
  • w sąsiadujących Mostkach znajduje się przepiękny dwór neorenesansowy z XIX w.
  • kościół szachulcowy z 1832 r. P.w. Matki Boskiej
  • wieże Bismarcka (Mostki, Świebodzin)
  • pałac w Przełazach
  • stare drzewa m.in. 500-letni dąb

oraz wiele inny ciekawych atrakcji

Adres:
Tyczyno – Krzeczkowo
66-232 Lubrza
Kontakt:
tel. 692 439 005
tel. 68 381 13 56

Źródło: www.camping-relaks.pl

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *