





Pięć pól biwakowych (campingowych) w Krzeczkowie położone są w lesie, nad malowniczym jeziorem Niesłysz (Niesulickim). Są to leśne pola biwakowe z dostępem do własnej plaży i kąpieliska (niestrzeżone). Przy każdym z nich znajdują się toalety, ujęcie wody pitnej (pompa lub z kranu). Stwarza to warunki do naturalnego wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.
Osobom nie posiadającym własnego namiotu lub przyczepy właściciel oferuje możliwość wynajęcia wygodnych przyczep campingowych z wyposażeniem.
Pole Słoneczne
Pole biwakowe ″Słoneczne″ (Krzeczkowo) znajduje się na leśnej polanie, w pobliżu ośrodka wypoczynkowego Relaks, na terenie którego jest sklep spożywczy i bufet. Na polu są krany z wodą do picia oraz przyłącza do prądu. Pole campingowe posiada swoje, osobne zejście do jeziora i pomost. Ok. 50 m od pola znajduje się ogólnodostępna plaża z łagodnym i płytkim zejściem do jeziora, z urządzeniami do ćwiczeń.
Do wsi Mostki prowadzi 2 km asfaltowa droga. Do Świebodzina jest 9 km.
Pole Drzewiarz
Pole ogrodzone, z osobną plażą.
Na terenie campingu znajdują się:
- ujęcie wody,
- przyłącza do prądu,
- placyk zabaw dla dzieci,
- boisko do siatkówki
- toaleta.
Pole Pod Bukami
Pole w pięknym bukowym lesie, tuż przy linii jeziora.
Na terenie campingu kran z wodą, przyłącze do prądu, toalety.
Pole Borowe
Pole umiejscowione w południowo-wschodniej części jeziora, nad zatoką Borowską.
Pole POM
Idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku i cywilizacji.
Pole campingowe umieszczone w środku lasu.
Własna linia brzegowa. Szerokie, łagodne i płytkie zejście do wody. Tuż obok polanka z podgrzybkami.
Na polu brak wody pitnej (trzeba przywozić z pola Słonecznego lub Pod Bukami.
Cennik opłat w roku 2026 na leśnych polach biwakowych.
- osoba dorosła 20 zł/dobę
- namiot 15 zł/dobę
- namiot wielorodzinny 20 zł/dobę
- przyczepa kampingowa 25 zł/dobę
- samochód osobowy 20 zł/dobę
- motocykl 15 zł/dobę
- pojazd campingowy 1 rodzinny 25 zł/dobę
- camper 25 zł/dobę
- pojazd campingowy wielorodzinny 30 zł/dobę
- pobyt dzienny bez noclegu 15 zł
- opłata za energię elektryczną 10 zł/dobę lub wg wskazań licznika
- dzieci do 10 lat bez opłat
Adres:
Tyczyno – Krzeczkowo
66-232 Lubrza
Kontakt:
Józef Mierzwa
Mostki 5 b
66-218 Lubrza
tel. 510 481 263
Źródło: www.krzeczkowo.com.pl
Lesław Barczynski
22 sierpnia 2021Pole biwakowe „Drzewiarz” – w dzień miejsce jak miejsce, miejsce jakich niewiele nad tym pięknym jeszcze jeziorem. Niewiele pod względem możliwości biwakowania i co ważne znalezienia miejsca. W pobliżu przytulna plaża, cudne ścieżki spacerowe i ciekawe zatoczki do snorkelingu albo relaksu na rowerze wodnym. Co do samego „pola biwakowego” to tak jak ktoś wcześniej już wspomniał – stała baza dla januszow i blokersów, przed którymi zamykają drzwi sąsiedzi. Jeśli chcesz pojechać z rodziną i dziećmi odpocząć to niech nie zmyli cię sielska atmosfera w dzień, gromada spokojnych dzieci – to złudzenie! W nocy oni ożywają. Chlanie do upadłego w obecności tych dzieci, tańce razem z nimi. Impreza kończy się o świcie bełkotem, językiem znanym tylko tym januszom oprócz wulgaryzmów od których mdli. Moje groźby zniszczenia głośników siekierą na nic się zdały. W odpowiedzi otrzymałem groźbę telefonu do Józka (właściciela pola)…
Całe wakacje w pracy, upragnione trzy dni z żoną i dziećmi…i dwie noce nie przespane, dzieci przerażone, my na granicy wymiotowania tym zbydleceniem.
Właściciel obiecał, że to się nie powtórzy. My w jego słowa nie wierzymy bo przecież budy tych patoli stoją tam non stop, niektórzy nawet ogródki sobie zrobili wokół przytułków burd, chlania i odrazy.
Odradzam pobytu na noc!
Dobrawa
20 lipca 2021Poproszę o cenni na 2021 r
Jakub
5 lipca 2020Pole bardzo ok, jednak mimo informacji w cenniku o opłacie za dobę , właściciel obciąża za dni … wiec od soboty 15.00 do niedizeli 15.00 opłata 90zl za namiot 2 osoby i auto . Bardzo nieuczciwie
administrator
25 czerwca 2017Cennik na rok 2017 został zaktualizowany.
Marcin Miller
27 czerwca 2021Witam serdecznie.
Jak wygląda cennik na rok 2021?
Henryk
11 maja 2017Też uważam ,że brak infrastruktury tych pól kempingowych jest atutem tego miejsca. Jeśli komuś brakuje żabek, dyskotek, pabów itp . to Sopot lub Krupówki czekają……
stankiewicz
2 marca 2016Cennik pola jest nieaktualny np. wynajem przyczepki campingowej od 60-80zł.Przyczepki są wilgotne i brudne niewarte tych pieniędzy.Jako okolica piękna i niezwykła,klimat suchy i przyjazny, stwarza wspaniały wypoczynek,dla osób niewymagających.
administrator
16 czerwca 2016Cennik i informacje o polach namiotowych zostały zaktualizowane. Jak widać cennik na rok 2016 nie uległ zmianie.
Leszek
16 sierpnia 2016Uległ, uległ.
10 zł namiot, 7zł osoba, 5 zł samochód. przynajmniej tyle w sierpniowy weekend na Polu Borowym. Ale warto było…
administrator
16 sierpnia 2016Spróbuję skontaktować się z właścicielem w celu aktualizacji cennika.
Dziękuję za informację
krasnopiura
7 lutego 2016Znam Pana Józka lat dużo i jest to gość dbający o klienta.Ludzie o normalnych poglądach znajdą tu miejsce na odpoczynek ,a znam to jezioro od dna ,bo kiedys jak byłem młodszy to sobie nurkowałem,a można złowic rybkę i grzybki pozbierac.Na pewno nie są to czasy z lat 1954-62 kiedy tam mieszkałem i ryb i runa leśnego było w bród ale klimat pozostał i ludzki też.W tym roku po wielu latach wojażowania zagranicą ,pojawię się w krzaczkowie.P0zdrawiam wszystkich turystów.
dsw
9 sierpnia 2015mega miejsce, cisza, spokoj, dzicz, zejscia do wody blisko, woda ciepla, czysta, pomosty. dla kogos kto ceni sobie cisze i wypoczynek a nie halas plazy ogolnodostepnych i popularnych – swietne!
stankiewicz
23 maja 2015Potwierdzam jest tutaj wspaniały klimat,sucho,ciepło,praktycznie w środku lasu.Warunki z lekka spartańskie ale wygody mamy w domy.Jest to miejsce dla ludzi pozytywnie zakręconych i oby takie to miejsce zostało.Jesteśmy tu z żoną od kilku lat i z tęsknotą czekamy na urlop.Pan Józef Mierzwa dzierżawca jest bardzo kulturalny i miły chętnie służy pomocą.Polecam .
Maciej Jaxy
10 sierpnia 2014Bardzo dobrze sie tu wypoczywa. Wlasciciel dba o porzadek. Nie ma tu takich udogodnien jak na renomowanych kampingach i dlatego jest tu wlasnie tak wspaniale. Oby tylko jak najpozniej wkroczyla tu ta sprzyjająca gnuśnosci nowoczesnosc. Oby tak dalej Panie Józefie. Pozdrawiam.