Jezioro Niesłysz

Wyniki Regat Żeglarskich o Puchar OW Kormoran 2011

Regaty Żeglarskie o Puchar OW Kormoran 2011 odbyły się w sobotę 23 lipca 2011 na jeziorze Niesłysz. Pogoda dopisała i wszystkie biegi odbyły się zgodnie z planem. Organizator zapewnił ciepłe posiłki, oraz nagrody rzeczowe dla uczestników regat.

Sędzia regat: ?

Galeria z regat

Klasa T1
Miejsce Sternik Załoga Nazwa jachtu Nr. na żaglu
I Dariusz Kasa Arkadiusz Kasa UTOPIA —–
II Jerzy Kusz Krzysztof Kaptankiewicz NOTOS Z-412
III Adam Dobroch Weronika Polańczyk, Aleksandra Furrer, Dawid Kubiak —– Z-1005
IV Denis Banasiak Tomasz Kubiak, Adrianna Brzezińska, Filip Bazgier, Kornel Polańczyk —– Z-1004
Klasa T2
Miejsce Sternik Załoga Nazwa jachtu Nr. na żaglu
I Marek Kryczkiewicz Jarek Gudziński JULCIA 1105
II Szczepan Tomaszewski Mirosław Żaczkiewicz ŻEGLUJ POL-57
Klasa T3
Miejsce Sternik Załoga Nazwa jachtu Nr. na żaglu
I Mariusz Mazurek Magdalena Mrozkowiak, Piotr Olkiewicz, Karol Wysocki, Aleksandra Tyliszczak Saturn 720 —–
II Zbigniew Burnos Wiesław Jabłoński Tygrys POL-2876
III Marian Nowacki Piotr Świdkiewicz, Robert Nowacki, Krystyna Nowacka ARION —–
IV Paweł Paprocki Filip Tyliszczak, Bartek Paprocki Batcar —–
Klasa OMEGA SPORT
Miejsce Sternik Załoga Nazwa jachtu Nr. na żaglu
I Jerzy Nadolny Marek Wołoszyn, Witold Urbański Biały Szkwał POL-35
II Andrzej Szynkiewicz Piotr Sutkowski, Zbigniew Hayn Jędrek-Narwal POL-50
III Antoni Biliński Jan Jóźwiak, Edmund Smereczyński Margot —–
Klasa OMEGA STANDARD
Miejsce Sternik Załoga Nazwa jachtu Nr. na żaglu
I Jacek Ruliński Piotr Borowy, Mirosław Moliński Gabi II POL-218
II Wojciech Łukowski Zbigniew Długaszewski, Daniel Jaworski Nirwany POL-146
III Tadeusz Paprocki Zbigniew Szydłowski, Dorota Szydłowska Malowany Ptak POL-101
IV Dominik Swałdek Krzysztof Urbański, Rafał Gościański Mery —–
V Leon Dziuba Waldemar Koziński, Bartosz Bekisz Kormoran 02 —–
VI Piotr Łącki Karol Łącki, Andrzej Łącki —– POL-4013
VII Zbigniew Klemenczak Sławomir Klemenczak, Sebastian Klemenczak Klemenczak POL-169
VIII Michał Mitsorski Piotr Gemborys, Mateusz Rybka, Kasjan Proskin, Mateusz Niechwiadowicz Wariacja —–
IX Miłosław Menke Krzysztof Broda, Olaf Szczap, Wojciech Michalik, Dominika Barańska Kantata POL-1007
X Paulina Byczkowska Agnieszka Zawiłowicz, Kacper Der, Aleksy Grzelewski, Jakub Muszyński Laska (zielona) —–
XI Bartosz Legan Piotr Niedźwiedzki, Paweł Niedźwiedzki, Kacper Jastrzębski, Tomek Pater Sonata POL-1005
XII Michał Jedronowicz Grzegorz Poterski Polka POL-95
Klasa RADOSNA
Miejsce Sternik Załoga Nazwa jachtu Nr. na żaglu
I Jan Olkiewicz —– Spanker 793 —–
II Marek Zieliński Iga Łaszcz, Adam Orłowski, Mikołaj Pietrzyński, Jakub Szurkowicz, Krystian Okulewicz, Michał Jucewicz, Piotr Rychter, Adam Kubowicz, Maciej Wolf, Błażej Dubicki Alka —–
III Tomasz Leks Kacper Strzelecki, Michał Goplewski Expander 1749
IV Wojciech Różowski —– —– POL-1745
V Julian Żyromski —– —– —–

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *