Jezioro Niesłysz

Pokoje Gościnne Jolanta Głowacka

Mam zaszczyt powitać Państwa w Niesulicach, perle Ziemii Lubuskiej, w najpiękniejszej miejscowości Pojezierza Łagowskiego.

W tym sezonie oddajemy Państwu odnowione gościnne pokoje, w dwóch oddzielnych budynkach. Pogoda piękna, jezioro Niesłysz czyste, a przyroda okolic gminy Skąpe zaprasza do czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Zrób sobie zasłużone wakacje i przyjedź do nas na urlop! Wolne kwatery w Niesulicach – czekają.

Tuż obok naszych pokoi znajduję się sklep, w którym kupią Państwo wszystko co niezbędne aby dobrze i miło spędzić wakacje czy urlop w Niesulicach. Posiadamy parking, więc nie muszą się Państwo martwić o swoje pojazdy. Na terenie naszego ośrodka jest również zielone boisko, na którym mogą Państwo aktywnie odpoczywać.

Do Państwa dyspozycji oddajemy odnowione pokoje gościnne, w dwóch niezależnych budynkach. Każdy pokój posiada własną kuchnię ew. aneks kuchenny, każdy budynek ma piękny i przestronny taras gdzie można spędzić ciepły wieczór w miłym towarzystwie.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby pokoje były starannie i estetycznie przygotowane, zapewniając jednocześnie wysoki komfort oraz poczucie prywatności. Pokoje są przestronne oraz bardzo dobrze wyposażone m.in. telewizory, czajniki bezprzewodowe, kuchenki, itp.

Adres:
Niesulice 2,
66-213 Skąpe
Kontakt:
tel. 605 423 222
tel. 68 381 22 97
e-mail: rezerwacje@niesulice.com.pl

Źródło: www.niesulice.com.pl

2 komentarze

  1. Super polecam tanie piwko w sklepie ładne czyste pokoiki super właściciele ugodowi bez problemowi czysta woda w Jeziorze rewelacja polecam cisza i spokój. Krzych i Asia z Jeleniej Góry

  2. byłem 11 dni i bardzo mi się podobalo ,wlasciciele bardzo mili ,bez konfliktowi ,pokoje czyściutkie durze słoneczne,cisza spokoj ,polecam tym którzy chcą odpocząć ,a co chodzi o ryby ,to bral tylko szczupak .Hanka i Rysiek z Zabrza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *