Jezioro Niesłysz

Pola namiotowe

Pięć pól biwakowych (campingowych) w Krzeczkowie położone są w lesie, nad malowniczym jeziorem Niesłysz (Niesulickim). Są to leśne pola biwakowe z dostępem do własnej plaży i kąpieliska (niestrzeżone). Przy każdym z nich znajdują się toalety, ujęcie wody pitnej (pompa lub z kranu). Stwarza to warunki do naturalnego wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

Osobom nie posiadającym własnego namiotu lub przyczepy właściciel oferuje możliwość wynajęcia wygodnych przyczep campingowych z wyposażeniem.

Pole Słoneczne

Pole biwakowe ″Słoneczne″ (Krzeczkowo) znajduje się na leśnej polanie, w pobliżu ośrodka wypoczynkowego Relaks, na terenie którego jest sklep spożywczy i bufet. Na polu są krany z wodą do picia oraz przyłącza do prądu. Pole campingowe posiada swoje, osobne zejście do jeziora i pomost. Ok. 50 m od pola znajduje się ogólnodostępna plaża z łagodnym i płytkim zejściem do jeziora, z urządzeniami do ćwiczeń.

Do wsi Mostki prowadzi 2 km asfaltowa droga. Do Świebodzina jest 9 km.

Pole Drzewiarz

Pole ogrodzone, z osobną plażą.
Na terenie campingu znajdują się:

 • ujęcie wody,
 • przyłącza do prądu,
 • placyk zabaw dla dzieci,
 • boisko do siatkówki
 • toaleta.

Pole Pod Bukami

Pole w pięknym bukowym lesie, tuż przy linii jeziora.

Na terenie campingu kran z wodą, przyłącze do prądu, toalety.

Pole Borowe

Pole umiejscowione w południowo-wschodniej części jeziora, nad zatoką Borowską.

Pole POM

Idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku i cywilizacji.

Pole campingowe umieszczone w środku lasu.
Własna linia brzegowa. Szerokie, łagodne i płytkie zejście do wody. Tuż obok polanka z podgrzybkami .
Na polu brak wody pitnej (trzeba przywozić z pola Słonecznego lub Pod Bukami.

Cennik opłat na leśnych polach biwakowych Nadleśnictwa Świebodzin

Obowiązuje od 01.04.2017:

 • osoba dorosła 7 zł/dobę
 • namiot 6 zł/dobę
 • namiot wielorodzinny 8 zł/dobę
 • przyczepa kampingowa 10 zł/dobę
 • samochód osobowy 6 zł/dobę
 • motocykl 5 zł/dobę
 • pojazd campingowy 1 rodzinny 10 zł/dobę
 • camper 10zł/dobę
 • pojazd campingowy wielorodzinny 16 zł/dobę
 • pobyt dzienny 5 zł
 • opłata za energię elektryczną 7 zł/dobę lub wg wskazań licznika
 • dzieci do 10 lat bez opłat

Do wynajęcia przyczepy campingowe od 80 do 100 zł za dobę.
Wolne campingi do wynajęcia – po uzgodnieniu telefonicznym.

Adres:
Tyczyno – Krzeczkowo
66-232 Lubrza
Kontakt:
Józef Mierzwa
Mostki 5 b
66-218 Lubrza
tel. 510 481 263

Źródło: www.krzeczkowo.com.pl

11 komentarzy

 1. Pole bardzo ok, jednak mimo informacji w cenniku o opłacie za dobę , właściciel obciąża za dni … wiec od soboty 15.00 do niedizeli 15.00 opłata 90zl za namiot 2 osoby i auto . Bardzo nieuczciwie

 2. Też uważam ,że brak infrastruktury tych pól kempingowych jest atutem tego miejsca. Jeśli komuś brakuje żabek, dyskotek, pabów itp . to Sopot lub Krupówki czekają……

 3. Cennik pola jest nieaktualny np. wynajem przyczepki campingowej od 60-80zł.Przyczepki są wilgotne i brudne niewarte tych pieniędzy.Jako okolica piękna i niezwykła,klimat suchy i przyjazny, stwarza wspaniały wypoczynek,dla osób niewymagających.

 4. Znam Pana Józka lat dużo i jest to gość dbający o klienta.Ludzie o normalnych poglądach znajdą tu miejsce na odpoczynek ,a znam to jezioro od dna ,bo kiedys jak byłem młodszy to sobie nurkowałem,a można złowic rybkę i grzybki pozbierac.Na pewno nie są to czasy z lat 1954-62 kiedy tam mieszkałem i ryb i runa leśnego było w bród ale klimat pozostał i ludzki też.W tym roku po wielu latach wojażowania zagranicą ,pojawię się w krzaczkowie.P0zdrawiam wszystkich turystów.

 5. mega miejsce, cisza, spokoj, dzicz, zejscia do wody blisko, woda ciepla, czysta, pomosty. dla kogos kto ceni sobie cisze i wypoczynek a nie halas plazy ogolnodostepnych i popularnych – swietne!

 6. Potwierdzam jest tutaj wspaniały klimat,sucho,ciepło,praktycznie w środku lasu.Warunki z lekka spartańskie ale wygody mamy w domy.Jest to miejsce dla ludzi pozytywnie zakręconych i oby takie to miejsce zostało.Jesteśmy tu z żoną od kilku lat i z tęsknotą czekamy na urlop.Pan Józef Mierzwa dzierżawca jest bardzo kulturalny i miły chętnie służy pomocą.Polecam .

 7. Bardzo dobrze sie tu wypoczywa. Wlasciciel dba o porzadek. Nie ma tu takich udogodnien jak na renomowanych kampingach i dlatego jest tu wlasnie tak wspaniale. Oby tylko jak najpozniej wkroczyla tu ta sprzyjająca gnuśnosci nowoczesnosc. Oby tak dalej Panie Józefie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *