Jezioro Niesłysz

Ośrodek Wypoczynkowy KORMORAN

Ośrodek Wypoczynkowy KORMORAN jest idealnym miejscem do letniego wypoczynku. Nasz OW jest zlokalizowany na ziemi lubuskiej w okolicach Świebodzina, przy jeziorze Niesłysz.

Na rozległym terenie (7 ha) jest wszystko czego trzeba do dobrego wypoczynku.

Oferujemy: 90 komfortowych drewnianych domków 2, 3, 4 i 5 osobowych (głównie domki nowe lub po kapitalnym remoncie), z tarasami, aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem. Domki zlokalizowane są w sosnowym borze, większość z nich z widokiem na jezioro. Oprócz funkcjonalnego i estetycznego wyposażenia domków, daje się w nich wyczuć przyjemny zapach drzewa. Ponadto zapraszamy na camping gdzie przygotowaliśmy dla Państwa około 70 kwater, budynek sanitarny z infrastrukturą.

Zapraszamy do korzystania ze stołówki oferującej szeroką gamę dobrych i niedrogich dań, a także z plaż, pomostów (3), sprzętu pływającego, boisk, placu zabaw dla dzieci, co stwarza wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Ponadto organizujemy dla Państwa imprezy sportowe, kulturalne i opiekę nad dziećmi. Na Ośrodku akceptujemy zwierzęta domowe

U nas nie ma czasu żeby się nudzić, dla maniaków internetu bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Chętnie odwiedzają nas żeglarze/windsurfingowcyze względu na b. dobre warunki dp żeglowania, wędkarze ze względu na obfitość ryb w jeziorze Niesłysz, a także na tarasach domków…. wiewiórki, dzikie kaczki ze względu na lubiących przyrodę naszych Gości (wizyty nie są bezinteresowne).

Bliskość natury – przyrody jest jednym z wielu atutów tego miejsca, zwanego przez wielu „Perłą ziemi lubuskiej”! Magia tego miejsca związana jest z jeziorem Niesłysz.
Czysta woda (pierwsza klasa czystości), ciekawa linia brzegowa, ponad 500 ha powierzchni, strefa ciszy, bogactwo ryb, świetne warunki do żeglowania przyciągają tu od wielu lat rzesze turystów (niektórzy przyjeżdżają tu od 20 lat – dziękujemy!!!). Warto do nas przyjechać choćby po to, żeby zobaczyć zachód słońca nad Niesłyszem !!!

Nigdzie nie jest tak pięknie, ZAPRASZAMY !!!!!!

Adres:
Niesulice 17 E
66-213 Skąpe
Kontakt:
tel. 501 288 035 (Kierownik Ośrodka)
tel. 68 381 21 28 (Recepcja)
e-mail: kormoran-niesulice@o2.pl

Źródło: www.kormoran-niesulice.pl

5 komentarzy

  1. Zgroza! Sanitariaty na kempingach nie zachęcają do ich używania. W skutek tego panuje w okolicznych lasach … . Kempingi nie odprowadzają ścieków tylko je wylewają “do wody”. Woda ze studni nie nadaje się do picia po przegotowaniu. Ktoś tam robił badania!?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *